سررسیدمقالات

کاربردهای سررسید و سالنامه

سفارش سررسید 1402

سررسید (سالنامه) بی شباهت به یک دفترچه نیست و از یک تقویم سال با ذکر تمامی مناسبت ها و رویدادهای مهم و تعطیلات رسمی تشکیل شده است که به آن سالنامه هم گفته می شود.

اصولا طراحی سررسید به اینصورت است که تمام صفحات آن دارای تاریخ شمسی، قمری، میلادی و مناسبت های روز می باشد. در تمامی سالنامه‌ ها و سررسید ها، هر یک روز شمسی دارای یک صفحه‌ی جداگانه است، منتها گاهی اوقات نیز صفحات پنجشنبه با جمعه به صورت مشترک در یک صفحه سررسید چاپ می شود و یا حتی گاهی صفحات داخلی سررسید به صورت دوروز در یک صفحه و یا هفته در یک صفحه طراحی می شوند.

سالنامه یا سررسید هر ساله توسط موسسات چاپ و تبلیغات متعددی به چاپ می رسد و در هر کدام از آنها اطلاعات جالب تاریخی، هنری، عرفانی و مذهبی در پایین صفحه به چشم می خورد.

موضوع سررسید 1402 (سالنامه) یا یک سری موضوعات عموم پسند انتخاب می شود یا توسط مشتری تعیین می‌شود و می‌تواند در زمینه‌های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، پزشکی، شعر، مذهبی و یا ورزشی طراحی شود، به عنوان مثال، سررسید یا سالنامه حافظ، که علاوه بر تاریخ روز و مناسبتها صرفا در زمینه‌ی شعر و غزلیات حافظ می باشد و همچنین سررسید شهریار یکی از محصولات مجموعه سالنمای نو می باشد که در بخش هایی از سررسید در مورد استاد محمد شهریار مطالبی آورده شده و گزیده ای از اشعار زیبای این شاعر بلند مرتبه چاپ شده است. از این رو اگر قصد دارید، نوروز امسال، به مشتریان خودتان سررسید (سالنامه چرم، سررسید ترمو، سررسید لوکس، سررسید ارزان، سررسید چرم خارجی، سررسید پزشکی، سررسید اروپایی ) هدیه دهید، بهتر است سبک آن را خودتان تعیین کنید.در حال حاضر انواع سررسید با موضوعات معمول و عوام پسند در بازار موجود می باشد که کاربردهای متفاوتی دارند.

سررسید اروپایی (سالنامه رقعی ، سررسید اروپایی فانتزی) که قطع کوچک تری دارد و وزن و حجم کمتر آن باعث میشود به راحتی در دست یا داخل کیف دستی حمل شود و در فضاهای کوچک کشو جای بگیرد. سررسید دستیار که علاوه بر تقویم یک سال، بخش عمده آن صفحات یادداشتی هست و این سررسید می تواند قابل استفاده مهندسان و مدیران باشد.یک قطع کوچکتر توسط مجموعه فدک برای تولید سررسید استفاده می شود که آن سالنامه یک هشتم می باشد. سررسید وزیری جمعه مشترک یا جمعه جدا فضای قابل توجهی برای نوشتن دارند و برای افرادی که مطالب زیادی در روز پیش می آید که یادداشت کنند مناسب است، دفتر نوبت دهی 1402 یا سررسید پزشکی 1402 که دارای جدول است و برای صنف پزشکی ، آزمایشگاه ها ، رادیولوژی ، سونوگرافی ، سالن های زیبایی و تمامی اصناف که مربوط به نوبت دهی باشند قابل استفاده می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا