تقویمتقویم رومیزیمقالات

چاپ تقویم رومیزی اختصاصی

تقویم رومیزی اختصاصی

تقویم رومیزی 1402 یکی از گزینه های مهم، کاربردی و ارزان قیمت در بین هدایای تبلیغاتی به شمار می آید. تقویم رومیزی اختصاصی برای مخاطبان و مدیران خاص درنظرگرفته شده و تقویم رومیزی ارزان برای کسانی که قصد دارند با قیمت پایین تقویم رومیزی تبلیغاتی داشته باشند، مناسب است.

در روزهای پایانی سال سفارش تقویم ها و سالنامه های تبلیغاتی محبوبیت بالایی پیدا می کنند. تقریبا تمامی شرکت ها اقدام به سفارش هدایایی مانند تقویم رومیزی ها و سالنامه های تبلیغاتی می نمایند. تقویم های مختلفی در بازار یافت می شود که هرکدام از انها دارای مزایا و معایب خاص خود می باشند.

تقویم رومیزی را می توان یکی از محبوبترین هدایای تبلیغاتی که مخاطبان خاص خود را دارد برشمرد. از مهمترین ویژگی ها و خصوصیاتی که این محصول را پر مصرف تر و خرید آن را نیز دوچندان کرده است ، قابلیت ملاحظه آن در هر مکان و زمانی به راحتی می باشد. مثلا می توان براحتی تقویم رومیزی را روی میز قرار داد و در مواقع لزوم آن را مشاهده کرد و روزهای تعطیل و غیر تعطیل و برنامه های روزانه را با سهولت مشاهده نمود.

از مزیت های دیگر تقویم رومیزی این است که آن را می توان به صورت اختصاصی نیز سفارش داد. برای خرید و سفارش تقویم رومیزی اختصاصی 1402 ، میبایست تا حد امکان تیراژ سفارش شما بالا (بیش ازپانصد یا هزارعدد) بوده تا تولید آن به صرفه باشد. در تیراژ های پایین تقویم رومیزی اختصاصی توصیه نمی شود، به دلیل اینکه هزینه کاغذ، چاپ و صحافی برای تیراژ پایین خیلی بیشتر از هزینه این موارد در تولیدات انبوه هست، بنابراین در سفارشات تعداد پایین تقویم رومیزی بهتر است طرح های عمومی با چاپ سیلک یا طلاکوب روی پایه را مدنظر قرار داد.

برای این سفارش بهتر است گزینه انتخابی شما خرید تقویم رومیزی فانتزی و خاص باشد نه معمولی و اداری تا هدیه گیرنده اشتیاق بیشتری داشته باشد تا از هدیه تبلیغاتی شما استفاده نماید .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا