سفارش سررسید اختصاصیمحصولات اختصاصیمقالات

چاپ سالنامه اختصاصی 1402 و بررسی نکات شخصی سازی سررسید

سررسید ارزان 1402

سررسید ابزاری به صورت کتاب یا دفتر می باشد که چون تاریخ روز، وقایع مهم تارخی و مذهبی، در برخی سررسیدها جملات کوتاهی از بزرگان و دانشمندان آورده شده، همچنین برخی سالنامه ها دارای فال حافظ یا پند حکیمان و ائمه می باشد. سررسید و سالنامه در اندازه های مختلفی چاپ می شود برای مثال سررسید وزیری، اروپایی، اروپایی فانتزی، رقعی، یک هشتم، پالتویی، سررسید خشتی و رحلی. برخی از سررسیدها به علت دارا بودن فضای مناسب جهت نوشتن، مانند سررسیدهای وزیری و اروپایی معمولا در بین دانشجویان و یا مدیران برای یادداشت کردن موارد مهم روز، طرفدار دارد.

سررسیدها و سالنامه های چاپ شده معمولا از مزایای بسیاری همچون نقشه ایران و جهان، راه ها، متروها، اطلاعات مهندسی، کد و شماره تلفن های داخلی و خارجی، تلفن های ضروری و … برخوردار هستند.

بررسی سررسید اختصاصی ارزان

سررسید را می توان با کمتیرن هزینه ای اختصاصی و منحصر به شرکت سفارش دهنده کرد. برای مثال با صرف نشر از چاپ لت سررسید (برگه های گلاسه ابتدا و انتهای سررسید)، ترام صفحات داخلی سررسید و چاپ روی روبان سررسید می توان هزینه های سررسید اختصاصی را به حداقل رساند.

قطع سررسید

  • وزیری:

قطع وزیری از رایج ترین قطع ها در بین مشتریان برای سررسید می باشد، چرا که فضای زیادی برای یادداشت کردن موارد و یا رویدادهای روزانه دارد که می تواند بهترین گزینه برای جزوه دانش آموزان و دانشجویان باشد. قطع سررسید وزیری در ابعاد 17 در 24 سانتی متر می باشد.

  • رقعی:

سررسید رقعی در ابعاد 15 در 21 سانتی متر می باشد.

  • اروپایی:

سررسید اروپایی کمی از سررسید رقعی کوچکتر است و ابعاد آن 14 در 22 سانتی متر می باشد که از سررسید وزیری خوش دست تر است و مناسب برای افرادی است که سررسید جمع و جور و کم حجم می خواهند.

  • اروپایی فانتزی:

سررسید اروپایی فانتزی کوچکتر از سررسید اروپایی است و بسیار اندازه شیک و جمع و جوری هست که همین مورد باعث محبوبیت این سررسید و سالنامه در بین اشخاص شیک پسند به خصوص مدیران باشد. ابعاد سررسید اروپایی فانتزی 12.5 در 21 می باشد.

  • یک هشتم:

این ابعاد از سررسید ظاهرا به اندازه نصف سررسید وزیری به نظر می رسد، در واقع ابعاد آن 12 در 17 می باشد. سررسید یک هشتم چون فضای کمتری نسبت به سررسیدهایی که در بالا ذکر شد دارد، برای اشخاصی مناسب می باشد که هم احتیاج به تاریخ روز و فضایی نه چندان بزرگ برای یادداشت های روزانه، قرار ملاقات ها و … دارند.

  • خشتی:

ابعاد سالنامه خشتی 24 در 23 می باشد که در فروشگاه سالنمای نو این قطع برای سررسید پزشکی (سررسید نوبت دهی) به کار برده می شود.

  • رحلی:

سررسید رحلی که اکثرا برای سررسیدهای نوبت دهی استفاده می شود در ابعاد 21 در 30 می باشد، این سررسید هم شامل تاریخ روزانه و جدولی برای ثبت نوبت مراجعه کنندگان است و به نسبت سررسید نوبت دهی خشتی تعداد ردیف های بیشتری برای نوبت دهی دارد.

انواع جلد سررسید

جلد چرم: این جلد برای سررسید بسیار زیبا و همه پسند می باشد، ولی با توجه به اینکه موضوع مقاله سفارش سررسید اختصاصی ارزان می باشد، این جلد نسبت به جلدهای دیگر هزینه بیشتری برجا می گذارد و در عوض زیبایی کار را دوچندان می کند و یک محصول بسیار لوکسی تولید می شود.

جلد ترمو(چرم خارجی): جلد ترمو یا چرم خارجی همانند توضیحاتی که در قسمت قبلی برای جلد چرم گفته شد، یکی از جلدهای لوکس و زیبای سررسید می باشد که از طریق چاپ داغی، طلاکوب و درج پلاک روی سررسید می توان یک سالنامه اختصاصی تولید کرد. البته تفاوت جلد چرم خارجی و جلد چرم ایرانی برای سررسید این هست که جلد چرم ایرانی قابلیت داغی و طلاکوب را ندارد و فقط می توان از طریق درج پلاک روی جلد آن سررسید را اختصاصی کرد.

جلد سلفونی: برای سفارش سررسید اختصاصی چاپ طرح اختصاصی شرکت به صورت افست یا دیجیتال روی جلد سلفونی یکی از روشهای مقرون به صرفه در مقابل جلدهای چرم جهت شخصی سازی می تواند باشد.

جلد گالینگور: این جلد هم با تنوع بالا و قیمت مناسبی که دارد می تواند جایگزین جلد چرم برای سالنامه باشد، بنابراین برای سفارش سررسید اختصاصی اقتصادی یک گزینه کاربردی می باشد.

جلد جیر یا اشبالت: جیر یا اشبالت برای سررسید نیز از دیگر مواردی است که قیمت بالایی نسبت به جلد گالینگور دارد، و مقاومت سررسید با جلد جیر و یا اشبالت در مقایسه با جلد های چرم یا ترمو کمتر می باشد.

انواع صحافی سررسید

سررسید را به روش های مختلفی از قبیل چسب گرم، ته دوخت و فنری صحافی نمود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا