مقالاتهدایای تبلیغاتی

سفارش هدایای تبلیغاتی ارزان و با کیفیت سال 1402

از جمله هدایای تبلیغاتی که تاثیر بسزایی در کسب و کار شرکت ها، موسسات صاحبین مشاغل و … دارد، سررسید، تقویم رومیزی و تقویم دیواری می باشد که تقویم رومیزی و دیواری به نسبت به سررسید و سالنامه قیمت به صرفه تری دارد. البته هر کدام مزایای منحصر بفردی دارند. سررسید به جهت اینکه داخل صفحات قسمتی برای نوشتن در نظر گرفته شده است برای افرادی که یادداشت های طولانی در طول روز دارند مثل دانشجویان، منشی شرکت ها، مدیران برای ثبت قرار ملاقات ها تنظیم قرارداد بسیار کاربردی است. تقویم رومیزی ها نیز به سبب اینکه در بیشتر مکان ها مثل میز کار، میز مدیریت، میز تحریر، باکس های دیواری منزل و… قرار می گیرد و مدتها جلوی چشم می باشد بسیار هدیه مفیدی می باشد. 

هدیه تبلیغاتی ارزان سال 1402

محصولات و هدایای تبلیغاتی مانند سررسید ، تقویم رومیزی و تقویم دیواری به صورت اختصاصی یک انتخاب مهم در بازاریابی خلاقانه است. این هدایای تبلیغاتی با چاپ برند و لوگوی شما با قرار گرفتن در مقابل مخاطب و مشتریان، روشی هوشمندانه برای حفظ مشاغل در ذهن آنهاست و به عبارت دیگر این روش بهترین فرصت برای تبلیغ محصول و یا خدمات برای همگان می باشد. در آستانه سال نو و همچنین نزدیک شدن عید نوروز ، بهتر است با سفارش یک هدیه تبلیغاتی خاص و منحصربفرد برای مثال سررسید های کاربردی ، لوکس و یاد در عین ارزان بودن و با کیفیت و شکیل، شرکت خود را در مقابل دیدگان مشتریان خاص از دیگر رقبا متفاوت جلوه دهید .

بررسی ویژگی های هدایای تبلیغاتی 

  • برای بیشتر نشان دادن محصولات و خدمات مهم و کاربردی شرکت باید هدایای تبلیغاتی ای را انتخاب کنید که نماینگر شرکت شماست. توجه داشته باشید که هدف از چاپ و تولید هدایای تبلیغاتی مانند تقویم رومیزی و سررسید، در خاطر نگه داشتن خدمات شرکت به مدت طولانی تر در ذهن مشتریان است .
  • بهتر است هدایای تبلیغاتی ای که سفارش می دهید، به روز ، کاربردی و مقرون به صرفه باشد، همچنین سعی کنید هدیه مد نظر (ازجمله سررسید و سالنامه، تقویم رومیزی(به گونه ای باشد که نیازهای روز مشتریان را برطرف کند.هیمن مسئله باعث می شود هدیه ارائه شده توسط شرکت ما ماندگاری بیشتری در ذهن مخاطبانتان داشته باشد.
  • ارائه هدایای تبلیغاتی به مشتریان و مخاطبان شرکت، هزینه نیست بلکه این عمل یک سرمایه گذاری با حداقل هزینه است .

ارتباط هدایای تبلیغاتی با تجارت شما 

برخی هدایای تبلیغاتی به لحاظ شکل ظاهری، برای مثال تقویم رومیزی هایی که در شکل ها و قالبهای مختلف طراحی شده اند، ممکن است با شغل و تجارت شما تطابق داشته باشد و یا اگر هدایای تبلیغاتی مانند سالنامه ، تقویم رومیزی و تقویم دیواری به صورت اختصاصی چاپ شوند در نظر مخاطب تاثیر بسیاری خواهد داشت با استفاده از هدایای تبلیغاتی اختصاصی می توانید به راحتی توضیحات و تبلیغات مربوط به حرفه خود را همراه با لوگو و برندتان به مخاطبین و مشتریان ارائه دهید. در تقویم رومیزی می توان با چاپ تبلیغ یا توضیحاتی در مورد محصولات و خدمات شرکت روی پایه و برگه های تقویم ، به عبارت دیگر با اختصاصی کردن تقویم رومیزی به بازاریابی بیشتر شرکت کمک کرد. همچنین می توان با چاپ سررسید و تقویم رومیزی ست ، یک هدیه تبلیغاتی شیک و همه پسند را به مشتریان ارائه داد. 

بررسی فواید هدایای تبلیغاتی 

 باید قبل از خرید با سفارش هدایای تبلیغاتی به این مورد توجه داشت که هدیه تبلیغاتی انتخاب شده چه کاربرد یا فوایدی برای مخاطب و همچنین چه مزیتی برای صاحبین مشاغل دارد، چون در صورتی که کاربرد ویژگی خاصی نداشته باشد مخاطب و یا مشتری شما هدیه تبلیغاتی گرفته شده را کمتر مورد استفاده قرار خواهد داد و بنابراین این توجه کمتری به آن خواهد شد و در نتیجه این هدیه هیچ بازدهی ای برای شرکت نخواهد داشت .

ارزون و مقرون به صرفه بودن هدیه تبلیغاتی 

هنگام سفارش تقویم رومیزی، سررسید و یا سایر هدایای تبلیغاتی باید هزینه تمام مراحل از زمان سفارش، تهیه مواد اولیه، تولید تا رسیدن به دست مخاطب را در نظر گرفت، و با توجه به همه این موارد هدایای را سفارش داد که در عین مقرون به صرفه بودن، کاربرد و جلوه بسیاری در نگاه مخاطب و مشتریان داشته باشد. 

سفارش هدایای تبلیغاتی ارزان و کاربردی برای سال 1402

همانطور که در قسمت های بالا ذکر شده، در بین هدایای تبلیغاتی از قبیل تقویم رومیزی ، سررسید ، سالنامه ، تقویم دیواری، ست مدیریتی، کیف پول، جاکلیدی و… تقویم رومیزی از هدایای بسیار کاربردی می باشد، به جهت اینکه می توان از همه قسمت های آن برای چاپ تبلیغ و لوگو یا برند شرکت استفاده کرد به لحاظ هزینه قیمت تقویم رومیزی به نسبت سایر هدایا مانند سررسید (به خصوص سالنامه های چرم) و ست مدیریتی ارزان تر می باشد. البته بعد از تقویم رومیزی، سررسید از هدایای تبلیغاتی محبوب و کاربردی به شمار می رود که در ابعاد ، طرح ها و جلدهای متفاوتی به چاپ می رسد و به همین سبب قیمت های متفاوتی را نیز شامل می شود.

برای بازدید از تقویم رومیزی های ارزان و با کیفیت و همچنین سررسید ها می توان به منوی محصولات فروشگاه مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا