سررسیدمقالات

سررسید اختصاصی 1402 | سررسید اختصاصی ارزان

چرا سررسید اختصاصی 1401 ؟

سررسید اختصاصی ، سررسیدی است که طبق سفارش و مختص مشتری و مخاطبانش طراحی و چاپ می شود. مهمترین مزیت سفارش سررسید اختصاصی تبلیغات گسترده در سرتاسر جلد سررسید یا سالنامه و حتی تمامی صفحات داخلی و قیمت مناسب تر آن در مقایسه با محصولات عمومی مشابه است.

به روش های متفاوتی می‏ شود سررسید 1402 را اختصاصی (شخصی سازی) کرد :

یکی از متداول ترین روش ها بـرای اختصاصـی کـردن سررسید و سالنامه که عمدتـأ برای سفارشات در تیراژ هـای پاییـن استفاده می‏ شود. درج لوگو به صورت چاپ سیلک و طلاکوب، حک، داغی یا لیزر پلاک روی جلد سررسید‏ ها می باشد.

از موارد دیگر برای سررسید اختصاصی، اضافه کردن (صفحات گلاسه رنگی) لت رنگی اختصاصی به ابتدای سررسید است که این امکان را به شما می دهد معرفی بهتری از انواع خدمات خود به همراه توضیحات و تصاویر مرتبط برای مشتری داشته باشید. لت رنگی، صفحاتی می باشند که به جز اصل متن سررسید به آن اضافه شده و می تواند گلاسه رنگی و یا از خود جنس سالنامه در ابتدا، بین صفحات یا انتهای آن باشد.

ترام در صفحات داخلی و روزشمار سررسید که عمدتأ برای سفارش های بالای ۱۰۰۰ عدد به بالا اجرا می شود به این مفهوم است که لوگو، نام و اطلاعات شما در تمام صفحات سررسید و سالنامه به صورت دلخواهتان درج شده و در تمام صفحات در معرض دید مصرف کنندگان در دراز مدت قرار می‏گیرد. در حقیقت بهتر است سررسید اختصاصی را برای تیراژهای بالای 1000 عدد سفارش داد تا مقرون به صرفه تر واقع شود.

آستر بدرقه اختصاصی

در صورت سفـارش این خدمت می توانید از هـر نوع جنـس و طرحی برای آستـر بدرقـه سررسید به صورت چاپی، طلاکوب ، لیزر و یا برجسته سازی برای آستر استفاده نمایید. البته باید این نکته را در نظر داشت که هر نوع جنسی قابلیت استفاده شدن برای آستر بدرقه را ندارد و مجری یا موسسه چاپ مدنظر حتمأ درباره آن به شما مشاوره خواهد داد.

 روبان اختصاصی سررسید 1402

روبان سررسید که عمدتأ برای علامت گذاری یک صفحه خاص توسط مصرف کننده مورد استفاده قرار می گیرد می تواند اختصاصی برای شما باشد به این صورت که میتوانید نوع روبان، رنگ روبان، عرض روبان را به دلخواه خود تغییر دهید همچنین می توانید اطلاعات مورد نظر خود را بر روی روبان چاپ نمایید. گاه انتهای روبان سررسید پلاکی هم با طرح یا لوگوی اختصاصی مخاطب آویزان میشود که زیبایی سالنامه دوچندان می شود.

اختصاصی کردن کلیه صفحات داخلی سررسید

شما میتوانید کلیه صفحات سررسید یا سالنامه را به سلیقه خود طراحی و صفحه بندی نمایید . لذا برای این کار بهتر است سفارشی بیش از ۵۰۰۰ عدد داشته باشید تا با قیمت مناسب تری بتوانید محصول مورد نظر را سفارش دهید چون برای سفارشات تیراژ پایین اصلا مقرون به صرفه نیست و بهتر است از نمونه های عمومی برای سفارش استفاده کرد و از مواردی مانند چاپ سیلک، طلا یا داغی برای درج تبلیغ روی سررسید کمک بگیرید.

جلد اختصاصی سررسید 1402

شما میتوانید جنس جلد سالنامه ، رنگ و طرح جلد سررسید، نوع ساخت و صحافی جلد سررسید و تمامی خصایص دیگر جلد سررسید را با توجه به سلیقه خودتان به فروشنده اعلام و پس از نمونه گیری در صورت انتخاب جلد سررسید مدنظرتان نسبت به سفارش آن اقدام نمایید  و با این کار یک سررسید اختصاصی تهیه کنید.

پلاک آویز روبان

علاوه بر مطالب درج شده در بخش روبان اختصاصی سررسید، شما می توانید لوگوی خود را بر روی پلاک فلزی لیزر نموده و به روبان سررسید 1402 متصل نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا