تقویمتقویم رومیزیمقالات

تقویم رومیزی ارزان

تقویم رومیزی 1402

همانطور که از نام این تقویم مشخص است می توانید از آن در هر مکان منزل یا محل کار، برای مثال روی میز استفاده نمایید. برای آشنایی با اجزای تشکیل دهنده تقویم رومیزی بهتر است از پایه سخت تقویم رومیزی شروع کنیم که برای اصطحکام بیش تر در وسط آن از مقوای سخت استفاده شده که برای زیبایی و دوام بیش تر این لایه را از طریق چاپ با روکش سلفون یا گالینگور و گلاسه پوشش می دهند و برای صفحات رویه تقویم رومیزی از جنس مقوای گلاسه در گرماژهای مختلف (از قبیل 300 ، 250 ، 200 گرم و …) استفاده می گردد.

زمانی که برگه های تقویم رومیزی با توجه به سلیقه و نیاز مخاطب و مشتریان به صورت اختصاصی و عمومی طراحی و چاپ شدند، می توان آن را با استفاده از فنر به بخش بالایی پایه تقویم رومیزی متصل نمود. پیشنهاد می شود که تقویم رومیزی را بسته به نوع فعالیت خود و هم رنگ با لوگوی برندتان استفاده نمایید، زیرا قصد شما از چاپ تقویم رومیزی افزایش درآمد روزمره، امور تبلیغاتی و جذب مشتریان بیش تر و خاص است، همچنین استفاده از شماره تماس و قرار دادن آدرس شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، تلگرام و واتس اَپ روی تقویم رومیزی می تواند راهی برای نمایش نمونه کارهایتان باشد.

آنچه باید در رابطه با تقویم رومیزی 1402 بدانید:

زمانی که قصد دارید تقویم رومیزی مناسب را از موسسات چاپ و تولید هدایای تبلیغاتی انتخاب و تهیه کنید، نمونه های تقویم رومیزی متنوع و مختلفی را در مقابلتان می گذارند که می تواند شامل تقویم رومیزی پایه مقوایی، پایه چوبی (MDF) ، پلکسی و شیشه ای باشد برای انتخاب راحت تر بهتر است تک تک ویژگی های آنها را بشناسید تا بتوانید گزینه مناسب را انتخاب کنید.

بدین منظور در زیر برخی از اصلی ترین ویژگی های تقویم رومیزی را قرار داده ایم :

  • تقویم رومیزی به طور معمول دارای تاریخ های شمسی، میلادی و قمری می باشد.
  • شامل تمامی مناسبت ها و اطلاعات جامع است که عموما در بخش پایین جدول و صفحه قرار دارند.
  • در تمامی صفحات با توجه به موضوع تقویم رومیزی می توان بخشی از صفحه را به طرح و تصویر مربوط به آن موضوع اختصاص داد.
  • قادرید تقویم رومیزی را با توجه به جنس، رنگ، سایز و میزان بودجه خود طراحی کنید.
  • تعداد برگ های تقویم رومیزی می توانند بسته به نیاز و درخواست شما به صورت هشت، دوازده یا سیزده برگی و یا با تعداد برگه های بیشتر باشد.
  • تقویم رومیزی به دلیل داشتن مواد اولیه کمتر نسبت به هدایای تبلیغاتی دیگر مانند سررسید قیمت کمتری هم دارد و همین ویژگی آن موجب می شود تا مخاطب هنگام انتخاب هدایای تبلیغاتی برای ارائه به مخاطبان خود تقویم رومیزی را در بین اولویت های خود قرار دهد و اینکه بیشتر راغب شود تا برای اهدا یک محصول تبلیغاتی ویژه و مخاطب پسند، تقویم رومیزی را انتخاب و سفارش دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا