محصولات اختصاصیمقالات

سفارش تقویم رومیزی اختصاصی سال 1402

ویژگی های اختصاصی کردن

از نام این تقویم مشخص که می توان آن را در هر مکان و به خصوص بر روی میز استفاده نمود. با قرار گرفتن تقویم رومیزی روی میز دفتر کار، میز تحریر و … به راحتی می توان از موارد درج شده در تقویم رومیزی اعم از تاریخ روز مناسبت ها استفاده لازم را برد.

تقویم رومیزی از چندین بخش تشکیل شده است، برگه های گلاسه تقویم رومیزی و پایه ای که برگه های گلاسه تقویم رومیزی آن به کمک فنر قرار گرفته است. البته پایه های تقویم رومیزی می تواند به گونه های متنوعی باشد، مانند پایه مقوایی با روکش سلفون، پایه چوبی و یا ترکیبی از شیشه و چوب، که در برخی از پایه ها از فنر کمک گرفته می شود تا برگه های نقویم رومیزی را روی پایه قرار داد.

این مجموعه، تقویم رومیزی های عمومی در طرح ها و اندازه های مختلف را طراحی و تولید کرده است که به مواردی از این تقویم رومیزی ها اشاره می کنیم: تقویم رومیزی نفیس، فانتزی، خشتی، تقویم رومیزی پایه سلفونی، پایه MDF، پایه گالینگور، تقویم رومیزی قالب دار، تقویم رومیزی با موضوعاتی مثل طبیعت، ایران، تخت جمشید، گل، طرح آبرنگی و ….

تقویم رومیزی اختصاصی و ویژگی های آن

همانطور که در قسمت قبلی اشاره شد تقویم رومیزی از چند بخش تشکیل شده که دو بخش مهم تقویم رومیزی پایه و برگه های تقویم می باشد. به علت این که برای اختصاصی کردن تقویم رومیزی این دو بخش مهم ترین قسمت هاست.

برگه های تقویم رومیزی اختصاصی

برای اختصاصی کردن تقویم رومیزی می توان طرح منحصر بفرد خود را در تک تک صفحات تقویم رومیزی چاپ نمود، برخی از مشتریان فقط صفحه اول که به عنوان جلد در نظر گرفته می شود را اختصاصی می کنند ولی برخی مشتران بنا به سلیقه و صلاحدید خود در کلیه صفحات طرح مدنظر و اختصاصی خود را چاپ می کنند.

برای برگه های تقویم رومیزی از انواع کاغذها از قبیل کاغذ تحریر، گلاسه، کرافت و … می توان استفاده کرد که در مجموعه سالنمای نو برگه های چاپی تقویم های رومیزی از جنس گلاسه به کار برده می شود.

پایه تقویم رومیزی اختصاصی

برگه های تقویم رومیزی بدون پایه هیچ نمودی ندارند، بنابراین پایه تقویم رومیزی از اهمیت خاص خود برخوردار است. برای پایه تقویم رومیزی از پایه های مختلفی استفاده می شود: پایه مقوایی با روکش سلفونی، پایه چوبی، پایه شیشه ای و ترکیبی از شیشه و چوب

اغلب شرکت هایی که تقویم رومیزی چاپ می کنند از پایه مقوایی برای تقویم رومیزی ها استفاده می کنند، برای شخصی سازی تقویم رومیزی می توان به روش های مختلف روی پایه نیز چاپ اختصاصی انجام داد: چاپ افست چهار رنگ، چاپ داغی، طلاکوب و درج پلاک.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا