سفارش سررسید اختصاصیمحصولات اختصاصی

راهنمای اجمالی سفارش سررسید اختصاصی 1402

سررسید و سالنامه 1402 از جمله هدایای تبلیغاتی محبوب و پرکاربرد بین مخاطبان می باشد، این محصول در مجموعه ما به دو صورت عمومی و اختصاصی تولید می شود. در نوع عمومی سررسیدها با چند موضوع و طرح عمومی به تعداد انبوه به چاپ می رسد و به مشتریان عرضه می شود. برای سفارشات در تعداد پایین بهتر است که از سررسیدهای عمومی استفاده و تبلیغ مورد نظر رو توسط چاپ سیلک یا حک لوگو روی جلد سررسید چاپ شود، زیرا این روش به لحاظ قیمت و زمان به صرفه تر می باشد. ولی در سفارشات با تیراژ بالا توصیه می شود که سالنامه به صورت اختصاصی چاپ شود.

سررسید اختصاصی 1402، سررسیدی است که کاملا با سلیقه، مشخصات و طراحی مورد نظر مخاطب و سفارش دهنده تولید می شود. لذا چنانچه مدل خاصی به عنوان نمونه در اختیار دارید و می خواهید سالنامه خود را مطابق آن تولید کنید، برخی از تولید کنندگان می توانند آنرا به صورت سررسید اختصاصی برای شما تولید کنند.

در سررسید اختصاصی مواردی مانند چاپ سیلک و حک لوگو روی جلدهای ترمو و چرم، چاپ طرح اختصاصی روی جلدهای سلفونی، چاپ لوگو در صفحات، اضافه کردن لت گلاسه، چاپ روی آستر بدرقه و . . . روی مدل ارائه شده توسط تولید کننده انجام می گردد.

تولید سررسید با ویژگی های کاملا اختصاصی نیز انجام می شود که به شرح زیر است.

موارد زیر مشمول تولید سالنامه اختصاصی می باشد.

ابعاد اختصاصی : اگر سالنامه مورد نظر شما دارای قطعی خاص ( به غیر از موارد معمول ) است.

جلد اختصاصی : چنانچه برای جلد سررسید خود پارچه یا متریالی خاص در نظر دارید.

طراحی صفحات اختصاصی : اگر تمایل دارید فرمت صفحات بطور جداگانه برای شما طراحی شود. (مثلا استفاده از المان لوگو در طراحی صفحات و یا اضافه کردن مواردی همچون احادیث، شعر و . . . به صفحات )

رنگ چاپ اختصاصی : چنانچه تمایل داشته باشید رنگ چاپ طرح و نوشته های داخل سالنامه را تغییر دهید.

کاغذ اختصاصی : در صورتی که تمایل دارید گرماژ کاغذ داخلی را تغییر داده و یا از کاغذی خاص برای آستر بدرقه سررسید خود استفاده نمایید.

سایر موارد : از جمله یرش کاغذ ها یا قالب خاص، پرفراژ کردن کاغذها ، اضافه کردن جای خودکار و . . . به جلد ، برش و دوخت جلد به شکلی خاص و سایر موارد.

محاسبه قیمت سررسید اختصاصی :

محاسبه قیمت سررسید اختصاصی بر مبنای لیست قیمت سررسیدهای عمومی ارائه شده صورت نمی گیرد. بلکه می بایست مشخصات کاملا دقیق و یا نمونه سالنامه مورد نظر را جهت محاسبه قیمت در اختیار تولید کننده قرار داده شود. و همانطور که در قسمت های بالاتر توضیح داده شد، توجه داشته باشید که تولید سالنامه اختصاصی تنها برای سفارشاتی با تیراژ بالا مقرون به صرفه است. لذا چنانچه تیراژ سفارش شما پایین است، مدل مورد نظر خود را از میان مدل های عمومی ارائه شده توسط تولید کننده انتخاب کنید.

زمان مناسب برای سفارش سررسید اختصاصی :

جهت سفارش سالنامه اختصاصی بهتر است هر چه زودتر در نیمه دوم سال به ارزیابی موسسات چاپ و تولید هدایای تبلیغاتی بپردازید و توانایی آنان در تولید مدل مورد نظر خود پرداخته و سفارش خود را نزد تولید کننده مورد نظر ثبت کنید. حتی چنانچه شما سفارش خود را قبل از اعلام تقویم رسمی کشور ثبت نمایید، تولید کننده زمان کافی در اختیار خواهد داشت تا امور مربوط به طراحی ، تامین مواد اولیه (مانند جنس جلد: سلفون، چرم، ترمو، گالینگور )، جلد سازی ، طراحی و چاپ لت گلاسه و . . . سفارش شما را با دقت و کیفیت بالاتر انجام داده و سپس در زمان مناسب به چاپ صفحات داخلی پرداخته و سفارش را در موعد مقرر و با ویژگی های مطابق نظرتان به شما تحویل دهد؛ که این موضوع چه به لحاظ مالی و چه به لحاظ کیفیت سررسید دریافتی به نفع شما خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا